Филтри -

Цистерни полуприколки Konturksan

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Konturksan: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво Konturksan OİL TANK AKARYAKIT TANKER
6
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-03 Носивост 36000 кг Зафатнина 33 м³
Турција
цистерна за гориво Konturksan 2018
11
6.500 US$ EUR ≈ 5.587 €
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 33 м³
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас Konturksan Lpg Tank
4
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-03 Носивост 21000 кг Зафатнина 36 м³
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се