Филтри -

Цистерни полуприколки Katmerciler

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Katmerciler: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент Katmerciler Kardesler 30
3
52.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина 30 м³
Русија, Москва
нови цистерна силос Katmerciler KTM-W 34A, 34.000ltr., Zement, SAF
12
43.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 30550 кг Зафатнина 34 м³
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна силос Katmerciler KTM-W 39A
15
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 30400 кг Зафатнина 39 м³
Германија, Sittensen
нови цистерна за транспорт на брашно Katmerciler Kardesler
1
56.000 €
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 25 м³
Русија, Новороссийск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се