Филтри -

Цистерни полуприколки KUHN од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки KUHN од Германија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос KUHN ALTOR 5070 M
3
10.500 €
Цистерна силос
Година 2012-08-08 Носивост Зафатнина
Германија, Hamburg
цистерна силос KUHN ALTOR7560
5
5.990 €
Цистерна силос
Година 2005-08-08 Носивост Зафатнина
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос KUHN ALTOR4560
8
9.000 €
Цистерна силос
Година 2010-08-08 Носивост Зафатнина
Германија, Hamburg
цистерна силос KUHN EUROMIX I
6
цена на барање
Цистерна силос
Година 2009-08-08 Носивост Зафатнина
Германија, Hamburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се