Филтри -

Цистерни полуприколки KOLUMAN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки KOLUMAN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво KOLUMAN
2
26.000 US$ EUR ≈ 21.970 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина 34000 м³
Украина, Белая Церковь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се