Филтри -

Цистерни полуприколки KLAESER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки KLAESER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
9
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990-06 Носивост 21170 кг Зафатнина 27.5 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
10
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-06 Носивост 22500 кг Зафатнина 30 м³
Германија, Köln
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се