Филтри -

Цистерни полуприколки KASSBOHRER од Европа

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки KASSBOHRER: 73 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER SSK - 40/45/50/60/63 ALL SIZES AVAILABLE FAST DELIVERY!
11
61.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 60 м³
Полска, Radom
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER
10
21.000 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина 31000 л
Полска, Lubicz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна KASSBOHRER STB 41/10-24 41000 liter 6 comp /TELWERK-COMPTEUR-COUNTING
8
14.250 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1997-07-21 Носивост 31700 кг Зафатнина
Белгија, GENK
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK 40 NOWA Z HS 24V 2019 !!!
5
51.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2019 Носивост 28860 кг Зафатнина 40 м³
Полска, Radom
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 39/4 , 4 chambers , 39m3 , ADR , LIKE NEW , BPW
32
34.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост 28740 кг Зафатнина 39 м³
Полска, Kraków
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 OSTATNIE 2 SZTUKI !!!!
5
44.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2019 Носивост 29500 кг Зафатнина 35 м³
Полска, Radom
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 30
9
20.500 €
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2007 Носивост Зафатнина 30 м³
Хрватска, Osijek
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 41 10 24
14
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1992-05-11 Носивост 26000 кг Зафатнина 39200 л
Бугарија
нови автоцистерна KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
6
19.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2007-05-03 Носивост 28500 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60 Silo
36
59.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
автоцистерна KASSBOHRER 58M³ / BELGIAN TRAILER / GOOD CONDITION
16
4.990 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2004-03-03 Носивост Зафатнина
Белгија, Bree
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 ODBIÓR NATYCHMIASTOWY
7
46.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 35 м³
Полска, Radom
цистерна силос KASSBOHRER SSK 52/10-24 52m³ Kippsilo mit 24V Anlage
11
8.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-08 Носивост Зафатнина
Германија, Bad Nauheim
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60/10-24 ADR SSK 60/10-24 ADR
15
14.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-08 Носивост 26580 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се