Филтри -

Цистерни полуприколки KASSBOHRER од Данска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки KASSBOHRER од Данска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
6
19.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2007-05-03 Носивост 28500 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
8
19.999 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2007-01-01 Носивост Зафатнина 40 м³
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank TS 240 Petrol/Fuel 49000 L ADR
7
19.999 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2001-10-29 Носивост 35000 кг Зафатнина 49 м³
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER 41000 Liter Petrol/fuel CityTrailer - 4 units in stock
6
9.999 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-01 Носивост 28000 кг Зафатнина 41 м³
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER 20 units Tank trailer 27000 bis 50000 L
16
цена на барање
Автоцистерна
Година 2006-01-01 Носивост Зафатнина 27 м³
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER 43000 Liter Fuel/Diesel Petrol Pomp Meter
6
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 1990-01-02 Носивост 32500 кг Зафатнина 43 м³
Данска, Hedensted
цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER TANK 32.000 Liter INOX Edelstahl Isoliert BPW Eco
12
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1990-01-01 Носивост Зафатнина 32 м³
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 liter Fuel Pomp
8
14.999 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1996-02-10 Носивост 33000 кг Зафатнина 45 м³
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank ADR 40000 Liter Pomp
8
14.999 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1988-02-10 Носивост 33000 кг Зафатнина 40 л
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 Liter fuel pomp
6
14.999 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1988-02-10 Носивост 33000 кг Зафатнина 45 м³
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER 41000 L Tank Petrol Fuel ADR Pumpe 4 units
9
9.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2004-06-01 Носивост 29500 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER 35000 Liter Tank Petrol fuel ADR Fuel
8
9.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-06-05 Носивост 27000 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се