Филтри -

Цистерни полуприколки KASSBOHRER од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки KASSBOHRER од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 40,9m3 5komor ADR
20
6.739,81 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1988 Носивост Зафатнина 40.9 м³
Чехија, Strančice
цистерна за битумен KASSBOHRER Tank - Bitumenauflieger K.STS 32 PN 116075
15
59.550 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-04 Носивост Зафатнина 32 м³
Чехија, Klecany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER ADR L4BH
15
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 27000 кг Зафатнина 30 м³
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
цистерна силос KASSBOHRER
14
36.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Носивост Зафатнина 35 м³
Чехија, Klecany
цистерна силос KASSBOHRER SSL 38
7
14.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Носивост 33950 кг Зафатнина 38 м³
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се