Филтри -

Цистерни полуприколки KASSBOHRER од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки KASSBOHRER од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна KASSBOHRER STB 41/10-24 41000 liter 6 comp /TELWERK-COMPTEUR-COUNTING
8
14.250 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1997-07-21 Носивост 31700 кг Зафатнина
Белгија, GENK
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60 Silo
36
59.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна KASSBOHRER 58M³ / BELGIAN TRAILER / GOOD CONDITION
16
4.990 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2004-03-03 Носивост Зафатнина
Белгија, Bree
цистерна силос KASSBOHRER SSL 35
18
14.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-10-01 Носивост 33200 кг Зафатнина 35 м³
Белгија, Meer
автоцистерна KASSBOHRER SSL 35/12-27 - 35m3 - (Cement) Silo - Onderlosser - BE papers
17
8.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2001-06-06 Носивост Зафатнина
Белгија, Overpelt
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40 Silo
10
56.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2020-01-01 Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
автоцистерна KASSBOHRER SZE48-38 LAMMES/BLATT/SPRING
6
5.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1990-12-28 Носивост 31600 кг Зафатнина
Белгија, GENK
автоцистерна KASSBOHRER SK AL2252 BLATT/LAMMES/SPRING
7
5.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1990-01-18 Носивост 31750 кг Зафатнина
Белгија, GENK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се