Цистерни полуприколки KASSBOHRER SSK

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки KASSBOHRER SSK: 23 огласа

цистерна силос KASSBOHRER SSK 60-silo cisterna
4
€ 19.800 USD ≈ US$ 21.990
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2007 Носивост 28200 кг Зафатнина V=60 м³
Босна и Херцеговина, Doboj Istok
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60
8
€ 13.850 USD ≈ US$ 15.382
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-01 Носивост 25500 кг Зафатнина V=60 м³
Босна и Херцеговина, Бијељина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос KASSBOHRER ssk 63/10-24
8
€ 13.850 USD ≈ US$ 15.382
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Носивост 25500 кг Зафатнина V=63 м³
Босна и Херцеговина, Бијељина
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40
9
€ 15.989,76 USD ≈ US$ 17.758
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-09 Носивост Зафатнина V=40 м³
Унгарија, Kisigmand
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK 60
15
преговара
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER SSL - SSK - 40/45/50/60/63 ALL SIZES AVAILABLE FAST DELIVERY!
10
€ 62.500 USD ≈ US$ 69.412
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=60 м³
Полска, Radom
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER SSK 40
2
преговара
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост 40000 кг Зафатнина V=40 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER ssk 90
2
преговара
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост Зафатнина V=90 м³
Украина, Одесса
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60 Silo
36
€ 62.100 USD ≈ US$ 68.968
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60 Silo
32
€ 62.400 USD ≈ US$ 69.301
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос KASSBOHRER SSK 56 M3 6600 KG adr at bpw alu
10
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.212
Цистерна силос
Година 2009-01-01 Носивост 28400 кг Зафатнина
Холандија, Vuren
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER SSK 40 - AVAILABLE NOW
16
€ 51.800 USD ≈ US$ 57.529
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина V=40 м³
Полска, Radom
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60/10-24 ADR SSK 60/10-24 ADR
15
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.548
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-08 Носивост 26580 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
цистерна силос KASSBOHRER K.SSK 60
4
€ 62.800 USD ≈ US$ 69.746
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=60 м³
Латвија, Rīga
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40
6
€ 11.030 PLN USD PLN 47.000 ≈ US$ 12.245
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина V=40 м³
Полска, Radom
Омилени : 0 Споредба : 0