Цистерни полуприколки KASSBOHRER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки KASSBOHRER: 90 огласа

цистерна силос KASSBOHRER SSL 35
9
€ 25.320 USD ≈ US$ 28.017
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Носивост 30000 кг Зафатнина V=35 м³
Турција
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 32
4
€ 26.500 USD ≈ US$ 29.322
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2007 Носивост 27500 кг Зафатнина V=32000 л
Хрватска, OSIJEK
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 32
7
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.003
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2006 Носивост 27540 кг Зафатнина V=32000 л
Хрватска, OSIJEK
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 32
5
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Носивост 27350 кг Зафатнина V=32000 л
Хрватска, OSIJEK
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 32
6
€ 27.000 USD ≈ US$ 29.875
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Носивост 29120 кг Зафатнина V=32000 л
Хрватска, OSIJEK
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40
9
€ 19.990 USD ≈ US$ 22.119
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-09 Носивост Зафатнина V=40 м³
Унгарија, Kisigmand
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK 60
16
преговара
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER ADR L4BH
17
€ 77.000 USD ≈ US$ 85.200
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 27000 кг Зафатнина V=30 м³
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 31/10-24 - Bitumen LENKACHSE Nr.:251
11
€ 13.900 USD ≈ US$ 15.380
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-07 Носивост 28450 кг Зафатнина V=31 м³
Германија, Regensburg
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 31/10-24
10
€ 15.900 USD ≈ US$ 17.593
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07 Носивост 28460 кг Зафатнина V=31 м³
Германија, Regensburg
цистерна силос KASSBOHRER Zement/Cement Silo 35 m3 Sep. Motor-Compressor
5
€ 29.900 USD ≈ US$ 33.084
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Носивост Зафатнина V=35 м³
Германија, Porta Westfalica
цистерна силос KASSBOHRER SSK40 SILOS FOR LOOSE MATERIALS
6
€ 36.740 PLN USD PLN 160.000 ≈ US$ 40.652
Цистерна силос
Година 2016 Носивост 29950 кг Зафатнина
Полска, Kraków
нови цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER STC
7
преговара
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=30 м³
Германија, Achstetten
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER STL
7
преговара
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=30 м³
Белорусија, Минский р-н.
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 /2-10/24
7
преговара
Цистерна за превоз на цемент
Година 06/2019 Носивост Зафатнина V=35 м³
Украина, Одесса
Омилени : 0 Споредба : 0