Филтри -

Цистерни полуприколки Jeho од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Jeho од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Jeho 99983
5
14.000 US$ EUR ≈ 12.030 €
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07-21 Носивост 24000 кг Зафатнина 39440 м³
Украина, Краматорськ
нови цистерна за превоз на хемикалии Jeho 99983-01
6
35.000 US$ EUR ≈ 30.080 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина
Украина, Біляївка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на хемикалии Jeho 99983-01
4
35.000 US$ EUR ≈ 30.080 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Носивост Зафатнина
Украина, Біляївка
нови цистерна за гориво Jeho 99983
4
35.000 US$ EUR ≈ 30.080 €
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина
Украина, Біляївка
нови цистерна за транспорт на храна Jeho 99983-01
4
35.000 US$ EUR ≈ 30.080 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Носивост Зафатнина
Украина, Біляївка
нови цистерна за гас Jeho 99984 LPG
4
40.000 US$ EUR ≈ 34.380 €
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2019 Носивост Зафатнина
Украина, Беляевка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се