Филтри -

Цистерни полуприколки JUMBO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки JUMBO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна JUMBO 1AS RVS/Inox/Edelstahl lebensmittel/Food 12.000 Liter
17
7.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-07-02 Носивост 15800 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се