Филтри -

Цистерни полуприколки INTERCONSULT

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки INTERCONSULT: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас INTERCONSULT 24 000 liter
10
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985 Носивост Зафатнина 24000 л
Литванија, Dievogala
цистерна силос INTERCONSULT
7
12.900 €
Цистерна силос
Година 1995 Носивост 47000 кг Зафатнина
Финска, HYVINKÄÄ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент INTERCONSULT 40.000 L
9
6.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 1994-08 Носивост 34000 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
цистерна за гас INTERCONSULT 61 350 liter
11
26.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1992 Носивост Зафатнина 61350 л
Литванија, Dievogala
цистерна силос INTERCONSULT
20
цена на барање
Цистерна силос
Година 1996-06 Носивост 32425 кг Зафатнина 58 м³
Данска, Silkeborg
цистерна за превоз на цемент INTERCONSULT
10
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006 Носивост Зафатнина 38 м³
Полска, Barcin
цистерна силос INTERCONSULT STRT 1
9
8.801 € DKK 65.500 DKK
Цистерна силос
Година 2005 Носивост Зафатнина
Данска, Hjørring
цистерна за гас INTERCONSULT 1+3
15
3.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1990 Носивост 26400 кг Зафатнина
Финска, Pirkkala
цистерна за гас INTERCONSULT + pump + meter
17
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост Зафатнина 58000 л
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се