Филтри -

Цистерни полуприколки INDOX од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки INDOX од Холандија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 6 comp
31
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2002-05-14 Носивост 30180 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 5 comp + pump/counter
42
29.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2009-05-21 Носивост 33300 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 38 m3 / 6 comp
30
31.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2012-07-24 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.3 m3 / 6 comp
28
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2000-10-20 Носивост 30180 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.6 m3 / 6 comp
24
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1999-03-25 Носивост 30200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.2 m3 / 6 comp + pump/counter
42
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-06-30 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 6 comp
32
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2002-05-14 Носивост 30180 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 38 m3 / 6 comp
26
31.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2012-07-24 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 5 comp
32
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1999-10-29 Носивост 30200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 5 comp
47
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1999-10-29 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 6 comp
25
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1999-04-06 Носивост 30200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40. 5 m3 / 6 comp
22
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1999-03-25 Носивост 30200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 6 comp
25
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1999-04-06 Носивост 30200 кг Зафатнина 40.5 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се