Филтри -

Цистерни полуприколки HOBUR

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки HOBUR: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас HOBUR
3
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2011 Носивост Зафатнина 22 м³
Холандија
цистерна за гас HOBUR Gas tank steel 53 m3 + pump
15
34.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 2001-10-01 Носивост 26000 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас HOBUR
8
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1999 Носивост Зафатнина 21 м³
Холандија, Oirschot
цистерна за гориво HOBUR
25
19.290 € NOK 210.000 NOK
Цистерна за гориво
Година 2006 Носивост Зафатнина 32.5 м³
Норвешка, Heimdal
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се