Филтри -

Цистерни полуприколки HLW од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки HLW од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна HLW Tankauflieger - 27.000 Liter Volumen(Nr. 4648)
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина 27 м³
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна HLW Edelstahltankauflieger - 27.000 Liter (Nr. 4548)
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина 27 м³
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна HLW
9
22.850 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 10/2008 Носивост 4400 кг Зафатнина 0.15 м³
Германија
автоцистерна HLW Edelstahltankauflieger - 28.000 Liter (Nr. 4670)
8
цена на барање
Автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Носивост Зафатнина 28 м³
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна HLW Edelstahltankanhänger - 15.000 Liter(Nr. 4569)
9
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02 Носивост 13475 кг Зафатнина 15000 л
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се