Филтри -

Цистерни полуприколки HENDRICKS

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки HENDRICKS: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна HENDRICKS TSA 38 - BITUUM 33.000 LITER
17
8.950 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1986-09-19 Носивост 31460 кг Зафатнина
Холандија, Meerkerk
цистерна за битумен HENDRICKS BITUM / INOX 1,4541 / L4BH / ADR  FL AT
15
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-08 Носивост Зафатнина 32000 л
Белгија, Wevelgem
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии HENDRICKS L4BH
63
18.500 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-02 Носивост 38000 кг Зафатнина 54 м³
Германија, Marktredwitz
автоцистерна HENDRICKS 47.000 LTR pump/counters
19
23.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2007-11-01 Носивост 36220 кг Зафатнина
Холандија, Vuren
цистерна за превоз на хемикалии HENDRICKS GOFA Säuretank gummiert
5
23.900 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2001 Носивост Зафатнина 22.5 м³
Германија, Gelsenkirchen
цистерна за транспорт на храна HENDRICKS Przyczepa Cysterna Spożywcza Poduszki 10700l
10
7.639 € PLN 34.600 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-11 Носивост 14500 кг Зафатнина 10700 л
Полска, Włoszczowa
цистерна за превоз на хемикалии HENDRICKS Gummierter Tank Säure
6
12.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12 Носивост Зафатнина 22.5 м³
Германија, Gelsenkirchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се