Филтри -

Цистерни полуприколки HEIL

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки HEIL: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент HEIL ZVVZ Powder tank alu 40 m3
13
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006-02-01 Носивост 32580 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво HEIL Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump
13
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1991-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво HEIL Fuel Tanker
33
25.050 € GBP 22.950 GBP
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина 42800 л
Обединето Кралство, Stoke on Trent
цистерна за превоз на цемент HEIL ZVVZ Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
13
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006-02-01 Носивост 32360 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво HEIL Fuel Tanker
37
25.050 € GBP 22.950 GBP
Цистерна за гориво
Година 2003 Носивост Зафатнина 42800 л
Обединето Кралство, Stoke on Trent
цистерна за гориво HEIL Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp
7
12.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1991-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво HEIL Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp
12
12.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2000-11-01 Носивост 23140 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се