Филтри -

Цистерни полуприколки General Trailers

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки General Trailers: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна General Trailers Fruehauf Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
13
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2000-04-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво General Trailers Heavy oil tank inox 28.2 m3 / 1 comp
7
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2000-04-02 Носивост 30880 кг Зафатнина 28.2 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво General Trailers TANKER FUEL
35
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година 2002 Носивост Зафатнина 36000 л
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за гориво General Trailers TANKER - 36000L DISTILATE
36
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година 2002 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се