Филтри -

Цистерни полуприколки GUVEN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GUVEN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент GUVEN 2012
5
10.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2012 Носивост 35000 кг Зафатнина 33 м³
Турција
цистерна силос GUVEN 2014 year silo trailer SAF axle
4
19.999 US$ EUR ≈ 17.190 €
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-12-06 Носивост 33700 кг Зафатнина 34 м³
Турција, İSTANBUL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос GUVEN SILOBAS CEMENT TRAILER
7
15.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2015 Носивост Зафатнина
Турција, İSTANBUL
цистерна за превоз на цемент GUVEN 37 CBM CEMENT VACUUM TANKER TRAILER
8
30.200 US$ EUR ≈ 25.960 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 37 м³
Турција, Konya
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се