Филтри -

Цистерни полуприколки GUHUR

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GUHUR: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна GUHUR Chemie 25488 liter, 5 compartments, Max 4 bar, 50c
7
8.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2001-07-23 Носивост 30180 кг Зафатнина 25488 м³
Холандија, Ede
цистерна за гас GUHUR Gas tank steel 49 m3
15
23.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1997-11-07 Носивост 21020 кг Зафатнина 49 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас GUHUR GAS / LPG
8
20.750 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1995-01-01 Носивост 21900 кг Зафатнина 49 м³
Холандија, Heiloo
цистерна за превоз на хемикалии GUHUR Chemical tank inox 22.2 m3 / 1 comp
17
13.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2000-01-03 Носивост 27620 кг Зафатнина 22.2 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас GUHUR Gas tank steel 49 m3 + pump/counter
11
26.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1997-11-07 Носивост 21050 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас GUHUR Gas tank steel 49.1 m3
9
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-12-01 Носивост 20960 кг Зафатнина 49.1 м³
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна GUHUR Gas 47580 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL Gaz 25 Bar
7
19.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1996-01-12 Носивост 22320 кг Зафатнина 47.58 м³
Холандија, Ede
цистерна за транспорт на брашно GUHUR
12
4.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/1990 Носивост Зафатнина 46500 л
Литванија, Taurage
цистерна за превоз на хемикалии GUHUR Maisonneuve Chemical ACID tank Alu 24.2 m3 / 1 comp
58
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1998-02-23 Носивост 28460 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се