Филтри -

Цистерни полуприколки GROENEWEGEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GROENEWEGEN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос GROENEWEGEN FM 400 4x2 euro5 + groenewegen 20cc-15-18 mulder pesu 100Z
8
ВИДЕО
23.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1993-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се