Филтри -

Цистерни полуприколки GRAPAR

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GRAPAR: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR Drucktank  PED-TÜV-TDT 2,5 bar
13
69.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 27000 кг Зафатнина 32 м³
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR MILCHTANK-FOODTANK 32.000 ltr
15
49.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 27000 кг Зафатнина
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR KÖGEL & GRAPAR 32.000 ltr Drucktank  2,5 bar
14
60.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 27000 кг Зафатнина 32 м³
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR FOODTANK 32.000 ltr
11
50.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 27000 кг Зафатнина 32 м³
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR DRUCKTANK-PED-TDT-WEBASTO-PUMPE
15
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 27000 кг Зафатнина 32 м³
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се