Филтри -

Цистерни полуприколки GORGAN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GORGAN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна GORGAN
19
70.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2020 Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се