Филтри -

Цистерни полуприколки GOFA од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GOFA од Романија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
20.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
1
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Романија, Pitești
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
5
35.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1989 Носивост Зафатнина 22 м³
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
4
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1989 Носивост Зафатнина 17 м³
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1989 Носивост 21000 кг Зафатнина
Романија, Pitești
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се