Филтри -

Цистерни полуприколки GOFA од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GOFA од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос GOFA SSA 60
11
7.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1998-06-10 Носивост 32160 кг Зафатнина
Холандија, Deurne
автоцистерна GOFA SSA 60 - 60.000 LITER
13
10.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2002-01-23 Носивост 33080 кг Зафатнина
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна GOFA Food tank inox 33 m3 / 1 comp
47
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2002-12-13 Носивост 31720 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос GOFA Powder tank alu 58 m3 (tipping)
11
12.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2002-07-01 Носивост 30700 кг Зафатнина 58 м³
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна GOFA LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L
26
19.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-07-01 Носивост Зафатнина 49.46 м³
Холандија, Alkmaar
цистерна за гас GOFA 50.000 liter gastrailer Gas, Gaz, LPG, GPL, Propane, Butane ID
2
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1992-04-02 Носивост Зафатнина
Холандија, Lelystad
автоцистерна GOFA 3 AXLE ADR 50 m3 GAS TRAILER
9
18.475 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1991-12-02 Носивост Зафатнина
Холандија, Schiedam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се