Филтри -

Цистерни полуприколки FRUEHAUF од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FRUEHAUF од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
12
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1993-05-19 Носивост 26880 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen / heavy oil tank inox 32.2 m3 / 1 comp / ADR 12/2019
10
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2000-05-24 Носивост 27120 кг Зафатнина 32.2 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна FRUEHAUF Bitum 31075 Liter, Isolated, 0,45 bar
7
5.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1993-04-01 Носивост 26650 кг Зафатнина 31075 м³
Холандија, Ede
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
10
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-27 Носивост 26735 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1992-07-20 Носивост 26330 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1992-07-08 Носивост 26330 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
8
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1993-03-07 Носивост 26890 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
15
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1993-03-22 Носивост 26110 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се