Филтри -

Цистерни полуприколки FRUEHAUF

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FRUEHAUF: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво FRUEHAUF TF34
15
21.750 €
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Носивост 31980 кг Зафатнина 38000 м³
Украина, Струмівка
цистерна за гориво FRUEHAUF
6
9.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1994 Носивост Зафатнина 40 м³
Бугарија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна FRUEHAUF SMB
25
22.800 €
Автоцистерна
Година 1998 Носивост Зафатнина 39890 л
Украина, Винница, с. Писаревка
цистерна за транспорт на брашно FRUEHAUF
4
7.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Година 2014-04-11 Носивост Зафатнина 20.25 м³
Франција, ANDREZIEUX-BOUTHEON
цистерна силос FRUEHAUF Mehlsilo / Lebensmittel
7
9.999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07 Носивост Зафатнина 60 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
12
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1993-05-19 Носивост 26880 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас FRUEHAUF
21
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Nizip/GAZİANTEP
цистерна за транспорт на храна FRUEHAUF STC1 LIKE NEW
13
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990-06-01 Носивост 31300 кг Зафатнина 31 м³
Белгија, Meer
цистерна за гориво FRUEHAUF Trailer Tank
9
8.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1994-05 Носивост Зафатнина 31.205 м³
Белгија, Wingene
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen / heavy oil tank inox 32.2 m3 / 1 comp / ADR 12/2019
10
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2000-05-24 Носивост 27120 кг Зафатнина 32.2 м³
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна FRUEHAUF Bitum 31075 Liter, Isolated, 0,45 bar
7
5.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1993-04-01 Носивост 26650 кг Зафатнина 31075 м³
Холандија, Ede
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
10
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-27 Носивост 26735 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1992-07-20 Носивост 26330 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1992-07-08 Носивост 26330 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
8
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1993-03-07 Носивост 26890 кг Зафатнина 31 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се