Филтри -

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Украина: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна FELDBINDER FFB
32
16.950 € Со вклучен ДДВ
Автоцистерна
Година 1998 Носивост Зафатнина
Украина, Винница
автоцистерна FELDBINDER KIP 60.3
16
9.990 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Носивост Зафатнина 60 м³
Украина, Винница
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER EUT 60.3
4
24.450 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина
Украина, Винница
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
5
18.900 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2009 Носивост Зафатнина 31.3 м³
Украина, Суми
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се