Филтри -

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Полска

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Полска: 57 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER X
4
33.660 € PLN 153.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Tęgoborze
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
6
15.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2006 Носивост Зафатнина 35 м³
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER FELDBINDER EUT 40,3 2003 r Diesel Kompresor
16
16.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска, Łopuszno
цистерна силос FELDBINDER Welgro
6
220.100 € PLN 1.000.000 PLN
Цистерна силос
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос FELDBINDER EUT 40.3
8
15.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
8
17.390 € PLN 79.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Radom
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 60.3
8
24.210 € PLN 110.000 PLN
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 60 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 45.3 - Przygotowana do pracy - Po renowacji
8
17.610 € PLN 80.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина 45 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
6
23.550 € PLN 107.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина
Полска, Wierzbica
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
16
17.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006-04-19 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 52.3
13
22.700 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08 Носивост Зафатнина 52 м³
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 52.3
13
21.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08 Носивост Зафатнина 52 м³
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 57.3
14
9.600 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-02 Носивост Зафатнина 57 м³
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 52.3
14
20.400 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Носивост Зафатнина
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
9
ВИДЕО
26.410 € PLN 120.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 60 м³
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се