Филтри -

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Литванија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
10
13.750 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 10/2001 Носивост Зафатнина 40 м³
Литванија, Plungė
цистерна за превоз на хемикалии FELDBINDER L4BH
15
22.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1999-08 Носивост Зафатнина 32.5 м³
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
8
12.750 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 07/1999 Носивост Зафатнина 36 м³
Литванија, Plungė
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
14
13.750 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 11/2003 Носивост Зафатнина 40 м³
Литванија, Plungė
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
11
13.750 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 11/2001 Носивост Зафатнина 40 м³
Литванија, Plungė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се