Филтри -

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Германија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Германија: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER 36000 L. 3 kamer, Webasto
28
21.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-06 Носивост Зафатнина 36 м³
Германија, Schauenburg( bei Kassel)
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3, Kippsilo
15
15.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02 Носивост 33600 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FELDBINDER HEUT 31.2, Silo, Futter 3 Kammern TÜV 07/2021
15
9.600 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-01 Носивост 14200 кг Зафатнина
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER Zementsilo EUT 40.3
9
14.999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Носивост Зафатнина 40 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3, 24v Hydraulik
15
16.300 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост 32400 кг Зафатнина
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER KIP 40.3/Alu
12
21.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Носивост 31400 кг Зафатнина 40 м³
Германија, Sittensen
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 28.3 Lebensmitteltank / Food / Pumpe / VA !
10
13.999 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07 Носивост Зафатнина 28 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 28.3 Lebensmitteltank / Food / Pumpe / VA !
10
15.999 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07 Носивост Зафатнина 28 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER SDBH 18, Silo Heitling, 4 Ka, 31m³ Futter Feed
14
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-03 Носивост 14220 кг Зафатнина 31 м³
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER KIP 40.3 BPW
9
18.999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07 Носивост 27100 кг Зафатнина 40 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Zementsilo EUT 40.3
7
13.999 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Носивост Зафатнина 40 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
автоцистерна FELDBINDER EUT 57.3 / 57 m3 / 4 Kammern / Futtermittel
25
ВИДЕО
8.250 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1991-04-11 Носивост 28100 кг Зафатнина
Германија, Salzgitter
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3 / ADR / 24V Hydraulik!
11
10.999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06 Носивост 27100 кг Зафатнина 60 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER Baustoffsilo liegend
15
27.900 €
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Носивост 29100 кг Зафатнина 40 м³
Германија, Gelsenkirchen
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Zementsilo 2 Euter
9
19.999 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07 Носивост Зафатнина 40 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се