Филтри -

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Европа

Резултати од пребарување: 203 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FELDBINDER: 203 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER X
4
33.610 € PLN 153.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Tęgoborze
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3, Kippsilo
15
15.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02 Носивост 33600 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3 Zementsilo
19
21.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост 29500 кг Зафатнина 35 м³
Австрија, Selzthal
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
16
41.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2016 Носивост Зафатнина 35 м³
Словачка, Malacky
цистерна силос FELDBINDER EUT 42.3 - SILOCISTERNA - 4 komory
8
11.560 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1995 Носивост Зафатнина 42 м³
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна силос FELDBINDER HEUT 31.2, Silo, Futter 3 Kammern TÜV 07/2021
15
9.600 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-01 Носивост 14200 кг Зафатнина
Германија, Bakum
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
21
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2008-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос FELDBINDER Zementsilo EUT 40.3
9
14.999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Носивост Зафатнина 40 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER FELDBINDER EUT 40,3 2003 r Diesel Kompresor
16
16.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска, Łopuszno
цистерна силос FELDBINDER Welgro
6
219.800 € PLN 1.000.000 PLN
Цистерна силос
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос FELDBINDER EUT 40.3
8
15.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
8
17.360 € PLN 79.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Radom
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 60.3
8
24.170 € PLN 110.000 PLN
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 60 м³
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3, 24v Hydraulik
15
16.300 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост 32400 кг Зафатнина
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER 3-Axle Silo / 57m3 / SAF Axles / NL Trailer / Tuv-APK!
10
6.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1992-04-01 Носивост 33280 кг Зафатнина
Холандија, Giessen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 203 огласа
Прикажи
Претплати се