Филтри -

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FELDBINDER од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER EUT 42.3 - SILOCISTERNA - 4 komory
8
11.560 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1995 Носивост Зафатнина 42 м³
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна силос FELDBINDER KIZH 30.2
9
16.300 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2006 Носивост 13000 кг Зафатнина 30 м³
Чехија, České Budějovice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FELDBINDER fleet 564021
9
48.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Носивост Зафатнина 45 м³
Чехија, Kladno
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Fleet 564013
9
82.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11 Носивост Зафатнина 32 м³
Чехија, Kladno
автоцистерна FELDBINDER
10
7.446 € Со вклучен ДДВ
Автоцистерна
Година 2003-02-24 Носивост Зафатнина 57 м³
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се