Цистерни полуприколки FELDBINDER EUT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки FELDBINDER EUT: 42 огласа

цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
15
€ 28.000 USD ≈ US$ 30.982
Цистерна за превоз на цемент
Година 2008 Носивост Зафатнина V=37 м³
Словачка, Malacky
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
16
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.112
Цистерна за превоз на цемент
Година 2016 Носивост Зафатнина V=35 м³
Словачка, Malacky
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
7
преговара
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-06 Носивост Зафатнина V=37 м³
Србија, Simanovci
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 36.3
1
€ 20.000 USD ≈ US$ 22.130
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1989 Носивост Зафатнина V=36 м³
Унгарија, Miskolc
цистерна силос FELDBINDER EUT / 37.3-2/1
31
аукција € 5.000 USD ≈ US$ 5.532
Цистерна силос
Година 2016-06 Носивост Зафатнина
Германија, Herzberg Am Harz
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 53.3
9
€ 10.540 PLN USD PLN 45.900 ≈ US$ 11.662
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-12 Носивост 28600 кг Зафатнина V=53 м³
Полска, Chorzów
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
7
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.274
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина V=40 м³
Полска
цистерна силос FELDBINDER H.EUT 30.2 - PO RENOWACJI - STAN IDEALNY
7
€ 7.348 PLN USD PLN 32.000 ≈ US$ 8.130
Цистерна силос
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Носивост Зафатнина V=30 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
5
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.449
Цистерна за превоз на цемент
Година 2007 Носивост Зафатнина V=35 м³
Полска, Sadłogoszcz
цистерна силос FELDBINDER EUT 48.3 - ATRAKCYJNA CENA
6
€ 5.741 PLN USD PLN 25.000 ≈ US$ 6.352
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990 Носивост Зафатнина V=48 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
7
€ 31.920 PLN USD PLN 139.000 ≈ US$ 35.317
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Носивост 29200 кг Зафатнина V=37000 л
Полска, Olszewo-Borki
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 43.3
12
€ 23.100 USD ≈ US$ 25.560
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05 Носивост Зафатнина V=43 м³
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER Zementsilo EUT 35.3
8
€ 11.999 USD ≈ US$ 13.277
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Носивост Зафатнина V=35 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
нови цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3 ODBIÓR NATYCHMIASTOWY !!!!
8
€ 59.000 USD ≈ US$ 65.283
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 32500 кг Зафатнина V=37 м³
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER EUT 46.3
7
€ 35.590 PLN USD PLN 155.000 ≈ US$ 39.382
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина V=46 м³
Полска, Radom
Омилени : 0 Споредба : 0