Филтри -

Цистерни полуприколки FELDBINDER

Резултати од пребарување: 204 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки FELDBINDER: 204 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER Zementsilo EUT 40.3
9
14.999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Носивост Зафатнина 40 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER FELDBINDER EUT 40,3 2003 r Diesel Kompresor
16
16.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска, Łopuszno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос FELDBINDER Welgro
6
219.500 € PLN 1.000.000 PLN
Цистерна силос
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос FELDBINDER EUT 40.3
8
15.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
8
17.340 € PLN 79.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Radom
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 60.3
8
24.150 € PLN 110.000 PLN
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 60 м³
Полска, Radom
автоцистерна FELDBINDER FFB
32
16.950 € Со вклучен ДДВ
Автоцистерна
Година 1998 Носивост Зафатнина
Украина, Винница
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3, 24v Hydraulik
15
16.300 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост 32400 кг Зафатнина
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER 3-Axle Silo / 57m3 / SAF Axles / NL Trailer / Tuv-APK!
10
6.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1992-04-01 Носивост 33280 кг Зафатнина
Холандија, Giessen
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 45.3 - Przygotowana do pracy - Po renowacji
8
17.560 € PLN 80.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина 45 м³
Полска, Radom
автоцистерна FELDBINDER KIP 60.3
16
9.990 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Носивост Зафатнина 60 м³
Украина, Винница
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER EUT 60.3
4
24.450 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина
Украина, Винница
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER 36000 L. 3 kamer, Webasto
28
21.900 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-06 Носивост Зафатнина 36 м³
Германија, Schauenburg( bei Kassel)
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
10
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2008-01-01 Носивост 33900 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
7
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2008-01-01 Носивост Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 204 огласа
Прикажи
Претплати се