Филтри -

Цистерни полуприколки EVERLAST

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки EVERLAST: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна EVERLAST Молоковоз
4
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST Химическая цистерна
3
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 27000 кг Зафатнина 30 м³
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за битумен EVERLAST битумная цистерна
10
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 25000 кг Зафатнина 28 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за гас EVERLAST LPG
8
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 20900 кг Зафатнина 45 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST Аммиаковоз
6
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 35 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST КАСовоз
4
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2019 Носивост Зафатнина 23 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за гориво EVERLAST Бензовоз
8
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 25000 кг Зафатнина 30 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за гориво EVERLAST Бензовоз
4
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 26700 кг Зафатнина 33 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за гориво EVERLAST
3
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2020 Носивост Зафатнина 12 м³
Украина, Одесса
цистерна за транспорт на храна EVERLAST Молоковоз
4
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Одесса
нови цистерна за гориво EVERLAST ППЦ 36
2
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина 36 м³
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се