Филтри -

Цистерни полуприколки EUROTANK

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки EUROTANK: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво EUROTANK fuel tank 19000L
10
13.500 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост Зафатнина 19 м³
Естонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се