Филтри -

Цистерни полуприколки ETA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ETA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ETA tank in roestvrij staal 29000 L - 6 compartimenten
5
13.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1990-01-15 Носивост Зафатнина
Белгија, HARCHIES
автоцистерна ETA Citerne en inox 3 essieux
7
13.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1986-12-05 Носивост 24140 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна ETA Non spécifié
16
цена на барање
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2011 Носивост 27220 кг Зафатнина 24000 л
Франција, Bourron Marlotte
цистерна за транспорт на храна ETA CITERNE EN INOX 2 ESSIEUX
8
12.750 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-05-08 Носивост 13900 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се