Филтри -

Цистерни полуприколки EMIRSAN од Турција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки EMIRSAN од Турција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN V TYPE BULKER TRAILER 2020 MADE MANUFACTURER
13
12.000 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 26000 кг Зафатнина 22 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Cement Bulker Trailer 2020 Model  with Electrical Compressor
44
ВИДЕО
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-03 Носивост 40800 кг Зафатнина 34 м³
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Slurry Tank INOX 304L 4 mm
29
18.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост 28000 кг Зафатнина 28 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Direct from Factory Customized Cement Tankers , Brand NEw
10
19.000 US$ EUR ≈ 16.240 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-02 Носивост 40000 кг Зафатнина 34 м³
Турција, Konya
цистерна за превоз на цемент EMIRSAN FULL WILL BE REFURBISHMENT CEMENT TRAILER
16
ВИДЕО
6.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Носивост 36000 кг Зафатнина 30 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Manufacturer of all kinds of cement tanker at requested specs
28
21.000 US$ EUR ≈ 17.950 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-03 Носивост Зафатнина 34 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN 4 Axle Cement Tanker Trailer
24
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 42000 кг Зафатнина 35 м³
Турција, Konya
нови цистерна силос EMIRSAN W Type Bulker | Millennium Type | EURO Type 2020
40
27.000 US$ EUR ≈ 23.070 €
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 72000 кг Зафатнина 60 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN 2020 CEMENT TANKER TRAILER 30 M³ FROM FACTORY
18
18.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 37000 кг Зафатнина 30 м³
Турција, Konya
нови автоцистерна EMIRSAN LPG Tank Semi Trailer
27
ВИДЕО
32.000 US$ EUR ≈ 27.350 €
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 57 м³
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се