Филтри -

Цистерни полуприколки EMILIANA SERBATOI

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки EMILIANA SERBATOI: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 220
7
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 220 л
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 440
8
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 440 л
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 440
8
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 3000
8
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година 2020 Носивост Зафатнина
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 9000
8
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 9000 л
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 220
7
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 220 л
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 440
8
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 440 л
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI 220
7
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Обединети Арапски Емирати, Jebeli Ali Free Zone
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI TF9/50 DIESEL FUEL TANK 9000L W/PUMP 230V S70887 2020 NEW/UNUSED
19
ВИДЕО
4.800 €
Цистерна за гориво
Година 2020 Носивост Зафатнина
Холандија, ES Eindhoven
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI
3
1.980 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2018 Носивост Зафатнина 1300 л
Италија, Alba, Mussotto
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI DIESEL CARRYTANK 440L 12V 24507L 2019
14
ВИДЕО
995 €
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина 440 л
Холандија, ES Eindhoven
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI TF3/50 3000 Liter Steel Fuel Tank
3
3.264 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2015-01-01 Носивост Зафатнина 3 м³
Холандија, Velddriel
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI DIESEL CARRYTANK 440L 12V 24884L
16
ВИДЕО
995 €
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина 0.44 м³
Холандија, ES Eindhoven
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI
5
3.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2017 Носивост Зафатнина 3000 л
Белгија, Gistel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се