Филтри -

Цистерни полуприколки DROMECH

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки DROMECH: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас DROMECH CNG-47
4
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 21500 кг Зафатнина 47 м³
Полска, Warszawa
цистерна за гас DROMECH CNG 45
11
20.960 € PLN 94.000 PLN
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Носивост 20000 кг Зафатнина 45 м³
Полска, Golub-Dobrzyń
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво DROMECH 37000l/4 komory
12
11.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Носивост Зафатнина 37000 л
Полска, Lubicz
цистерна за гас DROMECH GAZ LPG / GAS TANK TRAILER / 44.4 m3, 20,6 t load
12
19.850 € PLN 89.000 PLN
Цистерна за гас
Година 2003 Носивост 20600 кг Зафатнина 44.4 м³
Полска, Frydrychowo
цистерна за гориво DROMECH
3
16.900 US$ EUR ≈ 14.340 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 34000 л
Украина, Тернополь
автоцистерна DROMECH
19
11.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2005 Носивост 25300 кг Зафатнина
Полска, Kielce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се