Цистерни полуприколки DOĞUMAK LPG

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки DOĞUMAK LPG: 30 огласа

нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG STORAGE TANKS
8
преговара
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина V=15 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG
9
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=42 м³
Турција, Gaziantep
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM-LPG
9
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=65 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM-LPG
10
преговара
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM-LPG-YMN
7
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM - LPG 55 GRY
15
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=55 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DOĞUMAK-LPG
8
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2019 Носивост Зафатнина V=50 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG TR
8
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK Mini Lpg Cylinder Filling Station
15
преговара
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина V=22 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG 57 M3 YEMEN TYPE
18
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2019 Носивост 27000 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG PROPAN-BUTAN
9
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост Зафатнина V=55 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM-LPG
9
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=35 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG CLYNDER FILLING MINI SKID PLANT
11
преговара
Цистерна за гас
Година 04/2019 Носивост Зафатнина V=21 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM - LPG 57M3 YMN
16
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM - LPG SUNLIGHT
12
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост 21400 кг Зафатнина V=45 м³
Турција, Gaziantep
Омилени : 0 Споредба : 0