Цистерни полуприколки DOĞUMAK

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки DOĞUMAK: 52 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM - LPG
7
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=42 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK 50M3 LPG SEMI-TRAILER TRANSPORT TANKER WITH COUNTER, PUMP AND HO
8
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=50 м³
Турција, Gaziantep
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас DOĞUMAK 45M3 LPG SEMI-TRAILER TRANSPORT TANKER WITH SUN PROTECTION THREE
13
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 21400 кг Зафатнина V=45 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK 45 M3 LPG STORAGE TANK FITTING INTO 40' CONTAINER
12
преговара
Цистерна за гас
Година 2020 Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK 57 M3 TANDEM AXLE LPG SEMI TRAILER TRANSPORT TANKER
23
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK 45-60 M3 LPG SEMI TRAILER TRANSPORT TANKER TANDEM AXLE
5
преговара
Цистерна за гас
Година 2020 Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK  транспортировки безводного аммиака
10
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=35 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK 60 CBM LPG SEMI TRAILER 3 AXLE DOUBLE TYRES
6
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=60 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG STORAGE 125 M3 WHIT ASME DIV2 SEC.8
14
преговара
Цистерна за гас
Година 2020 Носивост Зафатнина V=125 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK ABOWE GROUND LPG STORAGE TANKS
19
преговара
Цистерна за гас
Година 2020 Носивост Зафатнина V=3 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK SEMI-TRAILER  35M3 AMMONIA (NH3)
7
ВИДЕО
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=35 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK LPG 42CBM
12
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 20000 кг Зафатнина V=42 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM-LPG
6
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=46 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK bobtail tank 24000 liter gas, LPG , GPL , GAZ, PROPANE, BUTANE
1
преговара
Цистерна за гас
Година 2020 Носивост Зафатнина V=24 м³
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK AMMONIA SEMI TRAILER
9
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина V=30 м³
Турција, Gaziantep
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се