Филтри -

Цистерни полуприколки DONAT од Турција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки DONAT од Турција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна DONAT Tanker for Petrol Products
11
ВИДЕО
цена на барање
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна силос DONAT Dry Bulk (Cement)
11
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент DONAT V-Type Dry Bulk
16
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за транспорт на храна DONAT Stainless Steel Tank for Food Stuff
9
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за превоз на хемикалии DONAT Stainless Steel Tanker
9
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за гориво DONAT Bottom Loading with recuperation system - 7 compartments
22
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за битумен DONAT Insulated Bitum Tank
7
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за превоз на цемент DONAT Vacuum Dry-Bulk (Cement) Tank
13
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за гориво DONAT Термос - Insulated
10
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за гас DONAT LPG/Ammonia Transport Tanker
14
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Istanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се