Цистерни полуприколки DOĞAN YILDIZ 55

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки DOĞAN YILDIZ 55: 14 огласа

цистерна за гас DOĞAN YILDIZ 55 m3 LPG Tank Trailer 12.850 kg
16
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Носивост Зафатнина V=55 м³
Турција, Sincan,Ankara
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.003
Цистерна за гас
Година 2013-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 22.500 USD ≈ US$ 24.896
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 22.500 USD ≈ US$ 24.896
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Цистерна за гориво
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 22.500 USD ≈ US$ 24.896
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 22.500 USD ≈ US$ 24.896
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
автоцистерна DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.003
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Цистерна за гориво
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.003
Цистерна за гориво
Година 2013-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
17
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
автоцистерна DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
13
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.109
Автоцистерна
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина V=55 м³
Холандија, LA Breda
Омилени : 0 Споредба : 0