Филтри -

Цистерни полуприколки DOĞAN YILDIZ

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки DOĞAN YILDIZ: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас DOĞAN YILDIZ LPG
14
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2020 Носивост Зафатнина 45 м³
Украина, Киев
нови цистерна за превоз на цемент DOĞAN YILDIZ V-ТИПА
15
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Носивост 30000 кг Зафатнина 29 м³
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DYZ
12
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 45 м³
Украина, Киев
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
23.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 2013-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
24.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
24.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
23.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
24.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
автоцистерна DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
26.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
23.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2013-06-01 Носивост 32150 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ LPG 45 M3
13
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2012-06-01 Носивост Зафатнина 45 м³
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се