Филтри -

Цистерни полуприколки DIJKSTRA од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки DIJKSTRA: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 3-Assen SAF - 32.000L - Vacum / Druk Tank
25
14.950 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-07-21 Носивост 31580 кг Зафатнина
Холандија, Dinteloord
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 - 32.000L - TIERFUTTERTANK
7
17.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1997-05-20 Носивост 32020 кг Зафатнина
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 - 32.000L - TIERFUTTERTANK
9
17.400 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-01-13 Носивост 31650 кг Зафатнина
Холандија, WEERT
автоцистерна DIJKSTRA 3-Axle Tank / 3 Compartiments (12-10-12) / SAF / NL
14
12.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1994-12-27 Носивост 35000 кг Зафатнина
Холандија, Giessen
автоцистерна DIJKSTRA TANKBOUW Stainless Steel
10
цена на барање
Автоцистерна
Година 1998 Носивост Зафатнина 36 м³
Обединето Кралство, Newry
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp
53
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-11-26 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA Chemical tank inox 37.5 m3 / 5 comp
32
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA Chemical tank inox 37.5 m3 / 5 comp
67
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-10-15 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна DIJKSTRA DRVOC 18-28/12-27 - 32.000L VOEDER TANK
7
13.400 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1987-10-06 Носивост 30740 кг Зафатнина
Холандија, WEERT
автоцистерна DIJKSTRA DRVOC 18-28/12-27AT - VOEDER TANK
6
16.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1993-06-18 Носивост 30960 кг Зафатнина
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се