Филтри -

Цистерни полуприколки D-TEC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки D-TEC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна D-TEC SV-20-R300, Gülle, Vakuum, Drehkolbenpumpe
15
78.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост 37998 кг Зафатнина 30 м³
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се